Galabet Genel Kurallar ve Şartlar

Ülkemizde hizmet veren bahis sitelerinin birçoğu yabancı lisansa sahiptir. Sahip olunan bu belge beraberinde de bazı sorumlulukları getirir. Örneğin platformlar düzenli olarak denetlenir ve adil oyun standartlarına uygun olup olmadıkları kontrol edilir. Galabet genel kurallar ve şartlar sayfası da bu gereklilik neticesinde oluşturulmuş bir rehber görevi görür. Kullanıcılar burada yer alan detaylara dikkat ederek sitenin standartlarını yükseltmesine yardımcı olurlar.

Galabet Genel Kurallar ve Şartlar Nelerdir?

Galabet genel kurallar ve şartlar ile kullanıcılarını kısıtlamadan daha adil bir oyun ortamı yaratmayı amaçlar. Belgeye göz attığınızda zorlayıcı herhangi bir madde olmadığını anında fark edersiniz. Burada yer alan şeyler genellikle siteyi kötüye kullanmakla alakalı konulardır ve zaten bu hem etik değildir hem de yasaktır. Yine de aşağıda yer alan bilgiler arasında daha fazla detay bulabilirsiniz:

  • Galebet kayıt işlemi 18 yaşını doldurmuş herkese açıktır ve ücretsiz bir şekilde yapılır. Üyelik esnasında kuralların yazılı olduğu sayfayı okumanız ve onaylamanız istenir. Kısaca, bu işlemleri tamamlayanlar şartları kabul etmiş sayılır.
  • Çoklu hesap kullanımı kesinlikle yasaktır. Özellikle bunları haksız kazanç elde etmek için kullananların tüm hesapları kapatılır.
  • Yetkililer kredi kartı kullanımı dışında sizden herhangi bir belge talep etmez. Kredi kartı dolandırıcılığının önüne geçmek için kartın size ait olduğuna dair belge istenebilir.

Yukarıda yer alanların dışında bir kişi 24 saat içerisinde maksimum 2 kere çekim yapabilir.

Kurallara göz attıktan sonra kazanç sağlamak isterseniz Galabet Aviator oyunu incelemesi yazımıza bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*